PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 162
oceny
7,6 10 1 82162
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

Bertorelli

użytkownik usunięty

Zna ktoś może przyczynę odejścia Gavina Richardsa z serialu? Skoro nie pojawił się w "The return of Allo Allo", to pewnie niezbyt miło wspomina tę rolę...

ocenił(a) serial na 10

Wyprowadził się do Nowej Zelandii po ślubie gdzie założył własny teatr czy coś takiego. Dlatego zrezygnował. Szkoda, bo to była jedna z najzabawniejszych postaci, zamiennik nie zdołał mu dorównać.

użytkownik usunięty
banta

Wielka szkoda.
Kupiłem sobie wszystkie serie Allo Allo na DVD i najpierw sobie obejrzałem serię 7 (czyli z tym "zamiennikiem"), a dopiero potem obejrzałem te z oryginalnym Bertorellim :-D
Skoro odszedł to zamiast Włocha mogliby wstawić Japończyka, ciekawiejby się oglądało.

ocenił(a) serial na 10

No właśnie. Na początku jak odchodzili aktorzy to zmieniali postacie, czyli Hansa na Bertorellego, Marię na Mimi, a póżniej już wymieniali aktorów w postaciach czyli nowy Bertorelli, Her Flick, Leclerc (choć drugi był wyjaśniony jako zaginiony brat to jednak trzeci Leclerc był nowym aktorem, a trojaczek byłby śmieszniejszy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones