PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 183
oceny
7,6 10 1 82183
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

Nigdy nie udało mi się śledzić serialu do końca, każda stacja w pewnym momencie zmieniała porę emisji, a raz, kiedy został mi już tylko jeden odcinek, były jakieś zawody sportowe i niespodziewanie puszczono go o wcześniejszej godzinie. Jak więc się to wszystko skończyło?

ocenił(a) serial na 9
Melomanka

Widziałam go dawno temu ale tak jak pamiętam to Rene został w końcu z Yvette, Edith została staruszką w łóżku jak wcześniej jej matka, Gruber i Helga byli parą, a pułkownik ich szoferem. Ostatni odcinek opowiada o czasach ileś-tam lat po wojnie, aktorzy są w nim znacznie postarzeni. Taki ogólny zarys bo szczegółów ostatniego odcinka nie pamiętam.

Melomanka

Tak jak napisała koleżanka przede mną.. Ja pamiętam jeszcze że Helga, Gruber i ich szofer von Stromm przyjeżdżają do miasteczka powspominać stare czasy. Na rynku przed kawiarnią oglądają pomnik bohatera ruchu oporu - Rene Artois. Zastanawiają się jak potoczyły się jego losy, gdy nagle stają ja wryci widząc przed kawiarnią Renego, który nic się nie zmienił, ale w końcu wychodzi iż to tylko syn Renego i Yvette. Sam Rene jest staruszkiem i wyjeżdża im na radosne spotkanie na wózku pchanym przez Yvette. Na końcu Rene i Yvette kradną Heldze i Gruberowi samochód i uciekają z miasteczka :)

ocenił(a) serial na 7
skorzeny

ostatnie odcinki zabawnych seriali to bardzo smutna sprawa

skorzeny

Dodam, że gdy Gruber mówi do Rene że syn jest do niego bardzo podobny to Rene odpowiada ''to sierota, znaleźliśmy go podrzuconego w koszyku pod drzwiami i zaadoptowaliśmy z Ivette''. Wychodzi na to, że Rene innej kobiecie zrobił psikusa. ;)

ocenił(a) serial na 10
Melomanka

Mi również niestety nie udało się nigdy obejrzeć ostatniego odcinka, ale mam nadzieję, że teraz mi się uda i pokażą go na Comedy Central Family ; )

Agnieszka789

Jutro 02.02 Comedy powinno wyemitować ostatni odcinek, nie przegap znowu :)

skorzeny

Dzięki!

ocenił(a) serial na 9
skorzeny

Jakieś wydumane kanały, które mało kto ma ;/ Szkoda, że nie można załapać się na ten świetny serial na podstawowych kanałach w TV. Też bym chętnie przypomniała sobie ostatni odcinek...

Fiorentinka

Dodam, że gdy Gruber mówi do Rene że syn jest do niego bardzo podobny to Rene odpowiada ''to sierota, znaleźliśmy go podrzuconego w koszyku pod drzwiami i zaadoptowaliśmy z Ivette''. Wychodzi na to, że Rene innej kobiecie zrobił psikusa. ;)

ocenił(a) serial na 9
KLAssurbanipal

A to nie był nieślubny syn jego i Yvette? Pamiętam, że była w ciąży w którymś odcinku, ojcem był podobnież Rene, ale kompletnie nie mogę sobie przypomnieć, co z tym wątkiem się później działo, bo oglądałam całe wieki temu. :)

milkaway

Yvette myślała, że jest w ciąży, ale okazało się, że lekarz pomylił pacjentki i w ciąży jest madame Lenar (jeśli tak się to pisze). O ile dobrze pamiętam, Edith zdziwiła się, kto może być ojcem, skoro madame Lenar jest wdową, a mina Rene sugerowała rozwiązanie zagadki :-)

ocenił(a) serial na 9
Melomanka

Ach ten Rene i jego zwierzęcy magnetyzm, żadna (żaden zresztą też) mu się nie oprze. ;D Muszę sobie odkurzyć Allo Allo, większość odcinków oglądałam w zamierzchłych czasach na dwójce, ale wtedy nie mogłam się nadziwić, co tez moich rodziców tak śmieszy w tym serialu. Ileż to rzeczy odkrywa się z wiekiem. :)

Melomanka

Więc, może adoptowana sierota to właśnie dziecko Rene, które podrzuciła Madame Lenar. :)

KLAssurbanipal

A ja Wam powiem, że tę scenę zinterpretowałem jeszcze inaczej. Słabo pamiętam, ale tam chyba nie było mowy z kim zaadoptował to dziecko. To więc równie dobrze mogło być dziecko Ivette, a Rene w swoim stylu wmówił wszystkim, że to sierota. (No sorry, ale czyj by berbeć nie był, jeśli Edith uwierzyła, że mimo niemal stuprocentowego podobieństwa Rene nie jest biologicznym ojcem, to mogła równie dobrze uwierzyć w każdą inną brednię)
A tak ogólnie, to czemu nie pokazano Flicka po latach? No czemu, się pytam? :-(

Domin_X

Też taka opcja możliwa. Szkoda, ale nie pokazano wielu postaci np. Crabtree, Michelle, von Smallhausen, angielscy lotnicy, a raczej Leclerc, Alfonse, Madame Fanny już nie dotrwali. :)

KLAssurbanipal

Wiem, były też inne postaci, które pominięto, ale Flick to był mój ulubieniec :-)

ocenił(a) serial na 9
Melomanka

Zakończenie serialu, bardzo smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones