PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 213
ocen
7,6 10 1 82213
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

mam wszystkie 9 sezonów +2 odcinki specjalne tego serialu chętni pisać na GG46991598

kalem88

Zamiast sprzedawać czy zamieniać lepiej byś wrzucił do sieci żeby ludzie sobie mogli pobrać za darmo.

Andrzejek324

niewiem jak i gdzie

kalem88

Mam taki sam problem.Też mam dużo różnych filmów i seriali i nie wiem jak się je wrzuca do sieci.

Andrzejek324

oryginały ?

kalem88

Nie, pozgrywane od kolegów albo z płyt dvd z wypożyczalni video.

kalem88

Według mnie w polsce ceny płyt Dvd są wzięte z kosmosu i dlatego ich nie kupuję.

Andrzejek324

tez troche mam na kompie filmów pozyczonych na płytkach tylko allo allo

Andrzejek324

Allo Allo! kosztuje ok. 80 zł za wszystkie sezony (to 18 płyt DVD) - wychodzi jakieś 4,5 zł za płytkę. To jest ta cena z kosmosu?

squork

Chyba jedno zero ci się zgubiło.

Andrzejek324

Nie pogubiło. 80 zł. Zresztą sprawdź sobie sam choćby na allegro.

squork

Patrzyłem. Napisane, że stan - jak nowe, czyli były używane a to mnie nie interesuje. Niżej jest oferta za dziewięć sezonów za 250 zeta a to już dla mnie bardzo drogo.

Andrzejek324

http://allegro.pl/allo-allo-pelna-kolekcja-18dvd-kurier-od-ehappy-i5505865626.ht ml
Stan NOWY w FOLII. 76,90 zł.
Coś nieuważnie patrzysz.

squork

Cięzko mi uwierzyć żeby 18 płyt DVD mogło tyle kosztować, jeżeli za zwykły najbardziej badziewiasty film sprzed 15 lat trzeba w markecie zapłacić minimum 10 zeta. Według mnie to jakaś ściema jest.

Andrzejek324

W Media Markt masz za tyle samo...

squork

Nie wierzę. TO musi być jakaś ściema. Nawet jakbym zobaczył i tak bym nie uwierzył. Niemożliwym jest żeby 18 płyt DVd kosztowało tak mało. Pewnie po zakupie by się okazało, że to jakieś trailery odcinków albo coś takiego.

Andrzejek324

Takie są teraz ceny. A ja tymczasem znalazłem to jeszcze taniej w Matrasie za 70,39 zł - "kompletne wydanie wraz ze wszystkimi odcinkami specjalnymi".

squork

Ściema, ściema, ściema i jeszcze raz ściema. Nikomu by się to nie opłacało, jak w żadnym markecie czy sklepie jednej płyty DVd z czymkolwiek nie kupisz za mniej niż 10 zeta to ja mam niby uwierzyć, że 18 płyt DVd ma kosztować 70 zeta? Nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby się na to nabrac. To pewnie są tylko fragmenty odcinków, na 100 % nie w całości.

Andrzejek324

"Nawet jakbym zobaczył i tak bym nie uwierzył." - to chyba zamyka naszą dyskusję. A Ty tak sobie tłumacz, żeby móc nadal z czystym sumieniem targać za darmolca z sieci i narzekać na ceny. :)

użytkownik usunięty
squork

Ludzie, a jak macie kompletne wydanie z polskim lektorem, to można tegoż lektora wyłączyć, żeby oglądać w oryginale?

NA DVD zawsze jest taka możliwość.

użytkownik usunięty
squork

No i super. Chciałem się upewnić przed zakupem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones