PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36526}

'Allo 'Allo!

7,6 82 162
oceny
7,6 10 1 82162
7,3 9
ocen krytyków
'Allo 'Allo
powrót do forum serialu 'Allo 'Allo!

pytanie

ocenił(a) serial na 10

wydaje mi się że w serialu są pewne nieścisłości. W odcinku 6 sezonu 6 Flick odbiera od Rene
obraz który ukrył w kiełbasie ale przecież obraz(kopię) odzyskał po akcji w pociągu i nie było mowy
że znowu go ukrył w kawiarni. Potem Rene mówi że zostały mu jeszcze 2 sztaby złota (a co z resztą
bo zawsze były 4). Za złoto odkupuje oryginał od pułkownika, ale gdy Mimi ma go zanieść Her
Flickowi i pyta o to Rene ten twierdzi że to jeszcze jedna kopia którą zachował. Natomiast w S07E06
ruch oporu, pułkownik i Rene organizują włamanie do Flicka po oryginał. Więc albo ja czegoś nie
zauważyłem albo są małe błędy w scenariuszu. Jeżeli ktoś zna ten serial lepiej to czekam na
wyjaśnienia:)
P.S. Czy w serialu było powiedziane co się stało z resztą wybuchowych puddingów?

ocenił(a) serial na 10
szymekaja

sprawa obrazu i kopii specjalnie byla zakrecona, żeby było śmiesznie i absurdalnie w filmie, nie chodzi w tym o dokładność: żeby była stała ilość i wszystko logicznie uporządkowane, bo to by zabiło humor całego wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones