PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142081}

Powrót na Wyspę Skarbów

Return to Treasure Island
7,9 114
ocen
7,9 10 1 114
Powrót na Wyspę Skarbów
powrót do forum serialu Powrót na Wyspę Skarbów

niezapomniany serial mojego dziecinstwa... ten wspanialy klimat, muzyka, akcja, piraci i piekne zaglowce... chyba tylko "Robin of Sherwood" mogl sie rownac ( i dalej moze:)

rafal_iwan

heh musze jeszcze dodac, ze angielskie seriale z lat '80 maja w sobie to "cos". Nie wiem jak to nazwac ale wygladaja bardzo naturalnie, te troszke przytlumion kolory i lekka mgielka na ekranie...

rafal_iwan

Podbisuję się oburącz, co napisał szanowny Porzednik. "Robin z Sherwood" oraz "powrót na Wyspę Skarbów" to również niezapomniane seriale i mojego dzieciństwa. Dodałbym jeszcze do tego serial "Kusza" - rozmachem nie dorównuje może w/w, ale też jest godny uwagi. Zreszta może dlatego, ze Tell powstał po Robinie i Silverze - rok prod. '88 - więc był w cieniu tamtych bohaterów, ale w tej produkcji można spotkać aktorów i z Sherwood (m.in. Gisburne) oraz z Wyspy skarbów (Silver i inni) - to chyba efekt popularności wczesniejszych produkcji.
I jeszce TAAAAA muzyka z wszystkich trzech....

Gessler

A ja dziekuje za namiar na serial w klimacie moich ulubionych:) Bo osobiscie "kuszy" nie ogladalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones