PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815619}
7,4 13 910
ocen
7,4 10 1 13910
Spinning Out
powrót do forum serialu Spinning Out

Jak dla mnie słabizna

ocenił(a) serial na 5

Słaba gra aktorska, dość nieciekawa fabuła, pseudo emocjonalny bełkot, choroba dwubiegunowa pokazana w sposób nieco groteskowy. Fajnie popatrzeć na Kaye, jest przepiękna, ale grać raczej nie potrafi. No i ta zdramatyzowana relacja matki z córkami- dżizas krajst....haha

No i oczywiście wisienka na torcie, wplecenie wątków homoseksualnych i dojechanie życiowe ciemnoskórych musi być. Juhuuuu!
W serialu najbardziej podobała mi się zimowa sceneria i taki zimowy klimacik małego miasteczka <3

ocenił(a) serial na 7
dziobata

Teraz mnie zaciekawiło z kim ten wątek homo będzie to może obejrze

ocenił(a) serial na 3
dziobata

Zgadzam się, oglądać ten serial to jak czytać jakieś opowiadanie z wattpada napisane przez nastolatkę

ocenił(a) serial na 5
dziobata

Zgadzam się, nudny niemożliwie, przez długi czas serial jest idealnie o niczym. Kaya ma o wiele za dojrzałą urodę do roli postaci sporo młodszej od siebie i jest po prostu niesamowicie drewniana. Chwile po serialu zupełnie przypadkiem obejrzałam film Pełzająca śmierć czy coś w ten deseń i jest tam identycznie bezbarwna i posługuje się zestawem tych samych kilku kiepskich środków wyrazu. W serialu wydała mi się porostu słaba, w filmie przez to chyba że w chwile po serialu - niesamowicie denerwująca. Aktorka grająca jej siostrę to hit. Nie wiem czy ktoś z was ogląda łyżwiarstwo ale widzieliście tak takie "pokaźne" dziewczyny? no ale to wina castingowca, że dobrał do roli kogoś kto przy drobniutkich łyżwiarkach wygląda nieco karykaturalnie. Relacja sióstr w serialu jest dziwna i nieszczera, nienaturalna. Cała choroba jako motyw serialu kompletnie nie wykorzystana.

ocenił(a) serial na 3
Annash

Tak,Kaya jest za wysoka do par sportowych

ocenił(a) serial na 5
sorciere_12

lol, nie mam pojecia skad ta ocena bo na pewno nie ode mnie.

ocenił(a) serial na 5
Annash

A ja uwazam, ze swietnie dobrali sylwetke aktorki. Nie, nie wszystkie lyzwiarki sa drobniutkie: popatrz na Tonye Harding czy Maé-Bérénice Méité.
Takie kategoryzowanie prowadzi pozniej do zaburzen odzywiania z ktorymi zreszta bohaterka zaczyna sie zmagac...

ocenił(a) serial na 5
kebula

Btw...gdzie ona ma pokazna sylwetke???

ocenił(a) serial na 3
kebula

Wszędzie? Zawsze, w każdej scenie wygląda jakby wcisnęli ją w za małe ubrania z charity shopu. Zdecydowanie bliżej jej do przymiotnika posągowa niż filigranowa.
I wlasciwie te przymałe ubrania Sereny mogłyby być taką metaforą całego serialu - wszystko w nim jest ZA.
Albo za bardzo podkolorowane, albo zbyt nienaturalne, za sztuczne, za mdłe, za słabe.
Przez pierwsze 3 odcinki próbowałam zrozumieć co stoi za taką wysoką notą serialu, po 7 już nie próbuję zrozumieć, walczę z zażenowaniem, to jest jak nieudana produkcja Hallmarku

ocenił(a) serial na 5
maagg

Osoba odpowiedzialna za kostiumy powinna zostac wywalona na zbity pysk-z tym sie zgodze.
Ale jak ktos wali argument, ze wybrano za gruba aktorke do roli lyzwiarki tylko na podstawie zawodow najwyzszej rangi, to po prostu sie nie zna, a sie wypowiada. Lyzwiarka nie musi byc filigranowa baletnica.

Annash

kazdemu serialowi, który Cié nudzi dajesz 8? XD

ocenił(a) serial na 1
dziobata

Jestem rozczarowana tym serialem, nudny,sztuczny.Liczyłam na więcej scen na lodzie, sportową rywalizację. Ostatnie minuty serialu, gdzie finałowy występ w zasadzie go nie było...
Film o łyżwiarstwie prawie bez łyżwiarstwa.
Gdybym chciała oglądać jakieś obyczajowe bzdety to wybrałabym M jak miłość czy milion do tego podobnych .
Czas przypomnieć sobie "Czarnego łabędzia"
I delektować się świetnym filmem.

dziobata

Doslownie to samo myslalam. Netflixowe bingo odhaczone, czyli wpletli LGBT i czarnych. Fabula przewidywalna i powtarzalna, gra aktorska beznadziejna, szczegolnie Kat i jej matka, ale w sumie wszyscy. Apropo Kat i matki, matka wyglada mlodziej od Kat choc miedzy nimi jest 14 lat roznicy. Nie wiem skad tak dobra ocena tego serialu, to strasznie slaby serialik dla nastolatkow. Stara sie byc taki gelboki a jest po prostu powtarzalny i sztampowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones